Soutěže rok 2015/16

V tomto školním roce jsme se zúčastnili těchto výtvarných soutěží :

KLADENSKÁ VEVERKA

- XXVII. ročník mezinárodní dětské výtvarné, fotografické a literární soutěže, zaměřené na ochranu přírody a životního prostředí. Do soutěže bylo přihlášeno 4600 prací. Do užšího výběru postoupilo 2000 prací.

Získali jsme :

V nejmladší kategorii získala  1.místoTereza Kabelíková a 3. místoBarunka Blahušová.

V druhé kategorii získal 3. místoSaša Kodýtek.

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ DDM LITOMĚŘICE ROZMARÝN

- 19.ročník výtvarné soutěže pro děti a mládež od mš po střední školy. Letošní ročník nesl téma „Kultura v různých koutech světa“.

Získali jsme : Nikola Pracnová -3. místo v kategorii 3-6 let.

Dále se soutěže zúčastnili : Jakub Masopust, Tereza Kabelíková, Matyáš Vosyka, Jan Havlíček, Natálie Jandová, Nela Kohlová, Věra Bezstarosti, Anežka Přibylová, Kúhnelová Anna, Blahušová                                                               Barbora, Saša Kodýtek, Drašnarová Eva.

KAREL IV. OČIMA DĚTÍ

Soutěže se zúčastnili:  Tereza Kabelíková, Matyáš Vosyka, Anežka Přibylová, Blahušová Barbora

CHKO „STEPI NEJEN U NÁS“

Soutěže se zúčastnili: Vosyka Matyáš, Blahušová Bára, Kuhnelová Anna, Přibylová Anežka, Kabelíková Tereza, Krupičková Běta, Drašnarová Eva.

2.místo – Vosyka Matyáš

Zvláštní cena – Barbora Blahušová

HAVÍŘOV 2016

- 26. ročník mezinárodní výtvarné soutěže dětí MŠ, ZŠ a gymnázií v oboru kresby a grafiky.

Téma soutěže : “ Rodina“

Soutěže se zúčastnili : Kabelíková Tereza, Blahušová Bára, Přibylová Anežka, Táborská Vanda.