Hýbejte se s TERIBEAREM

Ve středu 20.září se všechny děti z naší školky sešly na atletickém stadionu v Lovosicích, aby se zúčastnily „školkovského běhu“, který se uskutečnil v rámci charitativního projektu „Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem“.

Jelikož maskotem projektu je červený medvěd, nesměla chybět trička červené barvy na všech účastnících běhu.

Děti se nejprve jako správní sportovci rozcvičily. Následně si po třídách pod vedením třídních učitelek vyzkoušely jednotlivé formy běhu. Děti si vyzkoušely sprint, slalom, běh na dráze i vytrvalostní běh „uběhni kolik můžeš“.

Odměnou byla dětem medaile s maskotem a především dobrý pocit, že jsme udělali nejen něco pro své tělo, ale zároveň svou účastí pomohli opuštěným dětem.