Adventní čas

Prosinec je pro děti bezesporu jedním z nejkrásnějších měsíců v roce. Právě v prosinci se děti těší na nejočekávanější dny z celého roku, na Vánoce. Abychom jim těšení se na Ježíška co nejvíce zkrátili, byl prosinec v naší školce plný akcí.

Kromě Mikulášské či Vánoční nadílky, jsme v prosinci připravili také akci pro rodiče s dětmi a to „Perníčkovou dílnu“. Školka byla provoněna perníčky, které si děti za pomoci rodičů mohly nazdobit. Kromě perníčků byla pro rodiče a děti připravena ochutnávka školkovských pomazánek a moučníku. Celé odpoledne hrály vánoční písničky a školka byla plná pohody.

A protože se snažíme, aby děti myslely na ostatní a uměly jim udělat radost, vytvořili jsme pro naše seniory vánoční přáníčka a nacvičili pásmo koled, kterými jsme je potešili na vystoupení v KS Lovoš. Hudební dáreček jsme si připravili i pro rodiče a v našem krásném kostele pro ně nazpívali vánoční píseň.

Zkrátka prosinec jsme si náramně užili a těšíme se, co nového nám přinese rok 2024.