Začátek školního roku 2023/2024

V pondělí 4.září se těšíme na všechny „staré i nové“ dětičky.

Přejeme, ať se jim u nás ve školce líbí a těm nejmenším co nejméně slziček při ranním loučení…
Na děti se těší třídní učitelky na jednotlivých třídách:
  • 1.třída „Zvědavá sluníčka“ p.uč. Kristýna Hlochová a Jiřina Vojířová, školní asistent – chůva Zdeňka Daňkovská
  • 2.třída „Barevné kapičky“ p.uč. Renata Svojšová a Aneta Anderlová, asistent pedagoga Věra Walterová
  • 3.třída „Veselé notičky“ p.uč. Jiřina Valková
  • 4. třída „Duhová pastelka“ p.uč. Jana Chmelová a Růžena Valínová
  • 5.třída „Barevné kytičky“ p.uč. Lenka Nekolná a Lucie Novosadová
Provozní pracovnice: Jana Křížková a Magdalena Zahradníková
Do MŠ děti potřebují:
- bačkory (ne pantofle a boty typu Crocs)
- plastový hrneček (netýká se dětí z 1.třídy)
- balení papírových kapesníků
- náhradní oblečení, které vložte dětem do sáčku na značce v šatně (tričko, tepláky, legíny, ponožky, spodní prádlo)
NEZAPOMEŇTE VŠE DĚTEM PODEPSAT (usnadníte nám tím práci a předejdete případným ztrátám)
RANNÍ PROVOZ
- ráno od 6.00 do 7.00 hod si zazvoníte na označenou třídu (2. nebo 4.třída)
- od 7.00 hod je provoz na všech třídách a zvoníte si na třídu, kterou navštěvuje vaše dítě (označeno štítky u hlavního vchodu)
- následně budete vpuštěni do budovy – prosíme, zujte se a nebo použijte návleky (najdete je hned za dveřmi vlevo)
ŠATNY
- děti ze 2.,3. a 4.třídy mají šatnu v přízemí vlevo, děti z 5.třídy mají šatnu v přízemí vpravo, děti z 1.třídy mají šatnu v prvním patře naproti schodům
- značku svého dítěte najdete na nástěnce v šatně
- po přezutí a převlečení dětí (u některých děti je nutno počítat s delším časem v šatně) odvedete dítě na jeho třídu
TŘÍDY
- 1.třída se nachází v prvním patře naproti schodům
- 2. a 3.třída v přízemí vlevo
- 4. a 5.třída v přízemí vpravo
ODPOLEDNÍ PROVOZ
- do 14.00 do 15.00 hod zvoníte na třídu, kterou navštěvuje vaše dítě
- v 15.00 hod jsou děti spojeny na jedné třídě, která je označena visačkou (2. nebo 4.třída)
- jenom upozorňujeme, že provoz MŠ je do 16.00 hod, kdy se budova uzavírá. Po 16.hodině již nemá být nikdo v budově.