Jarní brigáda na školním pozemku

Vážení rodiče,
zveme vás na dobrovolnou brigádu
Kdy: 20.3.2024 od 15,00 hodin
Kde: školní zahrada
Ráda bych vás požádala o pomoc při úpravě školní zahrady a okolí školky.
Jedná se například o broušení a natírání dřevěných branek před budovou, herních prvků, rámů tabulí a laviček na zahradě.
Dále bychom potřebovali pomoct s vývozem starého písku, který je potřeba rozvozit po zahradě k plotu a uhrabat. (než navezeme nový písek do všech 3 pískovišť). Vyhrabat zahradu a další práce.
O trávník a živý plot se postará pan údržbář. Stromy jsou v majetku města a údržbu smí provádět pouze oni.
Pokud máte možnost, vezměte s sebou zahradní-pracovní nářadí a náčiní. Např. kolečko v MŠ je, ale asi ne moc komfortní, stejně tak je tu pomálu nářadí, např. 1 lopata, nebo 2x hrabičky. Štětce na natírání zakoupíme. Chybí nám třeba bruska na obroušení na plot, chceme zakoupit, ale jedna bude asi málo. Brusný papír také zakoupíme.
Dále bychom uvítali, kdyby někdo šikovný uměl opravit naší vysokou klouzačku, která se tenčí a je potřeba opravit v jednom místě.
Na akci si nemůžeme vzít s sebou děti z hlediska bezpečnosti. Po ukončení akce budeme opékat špekáčky a bude malé občerstvení, tady už děti být smí.
Je nutné se nahlásit, abychom věděli zhruba počet lidí.
Pokud by někdo mohl v jiný termín např vyvážet písek, budeme samozřejmě rádi a bude mu umožněn vstup a zahradu. (je nutné se domluvit)
V případě dotazů mě prosím kontaktujte na tel čísle 731630596.
Peníze které ušetříme samozřejmě investuji zase do pomůcek pro děti. Nedávno jsem zakoupila pomůcky na cvičení, které jsem mohla zakoupit, protože nebudeme čerpat na dopravu do školy v přírodě. (peníze z nadace již máme na účtu)
Těšíme se na společnou akci a předem děkuji.