Informace k zápisům do škol

• ze škol informují, že dodají do MŠ propagační materiály ze všech škol a dětem budou rozdány.
  • na webových stránkách jednotlivých škol budou informace k zápisu.
  • v MŠ bude vypsán konzultační den pro rodiče dětí, které budou odcházet do škol a rodiče potřebují s učitelkami ještě něco prokonzultovat. (termín bude teprve zveřejněn)
  • pokud bude mít někdo potíže s online předzápisem do škol, rádi Vám o konzultační den, nebo jindy po domluvě pomůžeme. Není potřeba se zapisovat hned první den předzápisu. Pořadí nemá vliv na umístění dětí. Bohužel umístění dětí určuje spádovost, tedy Vaše adresa. Přihlásit se samozřejmě můžete i na Vámi vybranou školu, ale škola nejprve naplní kapacitu spádovými dětmi a teprve pak může přijmout děti, které tam spádově nepatří. (Vše se řídí vyhláškou města Lovosice)