Soutěž 2019-2020

V tomto školním roce jsme se zúčastnili těchto výtvarných soutěží :

KLADENSKÁ VEVERKA - XXIX. ročník mezinárodní dětské výtvarné, fotografické a literární soutěže, zaměřené na ochranu přírody a životního prostředí. 1.místo získal Filip Čerňanský (Brouci v trávě). Do užšího výběru postoupili  M. Bůvová (Zajíci v trávě) a S. Jagerová (Liščí doupě).

Regionální výtvarná soutěž DDM Rozmarýn: „Malovaná písnička“ – soutěže se zúčastnily tyto děti: Hajná Kateřina, Levá Jana, Valínová Kačka, Růžičková Tereza, Kmoníčková Markéta, Marešová Tereza, Šteg Jáchym, Švihlíková Stázka, Tůmová Anička, Petr Štěpán, Králová Maruška.

Výtvarná soutěž Čarovná pastelka - „Cesta kolem světa“ – celostátní výtvarná soutěž. Soutěže se zúčastnily tyto děti: Nedomová Klárka, Černá Marcela.

Výtvarná soutěž Anděl cestovatel – „Namaluj svého anděla“. Soutěže se zúčastnily tyto děti: Leová Jana, Švihlíková Stázka, Králová Marie, Marešová Tereza, Černá Marcela, Hajná Kateřina, Šteg Jáchym, Petr Štěpán.