Rozloučení s předškoláky 2019/2020

Informace k akci: „Rozloučení s předškoláky“

- PROSÍM ČTĚTE AŽ DO KONCE!

Dne 23.6.2020 od 14,00 hodin zveme naše předškoláky, kteří odchází do základní školy na slavnostní rozloučení s mateřskou školou, které se bude konat na školní zahradě.

Čeká na vás:

- divadlo

- slavnostní šerpování na školáky

- předání upomínkových předmětů na MŠ

- slavnostní focení

Pravidla pro konání akce:

- na školní zahradu bude umožněn vstup od 13,45 hodin.

- vstup bude umožněn pouze dětem odcházejícím do školy a jejich nejbližším rodinným příslušníkům. S rozvolněním pravidel již může přijít více než 2 osoby z rodiny. Každá rodina bude mít k dispozici jen jednu lavičku.

- v případě nepřízně počasí bude rodičům umožněn vstup do budovy, ale pouze s rouškou. Proto s tím počítejte a vezměte si ji s sebou!

Letos nebude žádný prodej dětských výrobků, ani občerstvení. Počítejte s tím prosím a vezměte si pití pro sebe i vaše děti s sebou.

Na akci s sebou si vezměte velkou igelitku. Budete ji potřebovat na portfolio a výtvarné práce dětí, hrnečky, bačkory, náhradní oblečení, věci z šaten.

Také je v MŠ spousta oblečení, ke kterému se nikdo nehlásí, třeba zde najdete nějaký ten zapomenutý kus.

Budeme také vracet přeplatky za divadla ze školního roku 2019/2020.

Zatím hlásí pěkné slunečné počasí, tak snad se akce vydaří.

Těšíme se na všechny!!!

Bohužel, rozvolnění pravidel je až od 1.7.2020, tedy akce je opravdu pouze pro děti, co odchází do základních škol.

Příští rok si to vynahradíme.