Ozdravný pobyt Rokytnice nad Jizerou

Dne 30.4.2016 odjelo 30 dětí a 6 učitelek na ozdravný pobyt do penzionu Lenoch do Rokytnice.

1. den –  Příjezd

Cesta uběhla rychle. V autobusu nikomu nebylo zle. Děti si cestou daly malou svačinku z domova a krátce po 17 hodině dorazily do Rokytnice. Děti si zatím chvilku pohrály na hřišti a paní učitelky odnesly všechny kufry a tašky dětem na pokoje. A že jich bylo.Venku svítí sluníčko, všichni posílají pozdravy domů.

Večeře : nudličková domácí polévka, přírodní plátek s rýží.

Po večeři přivítala děti „Klubíčková babička“ – která dětem slíbila, že jim do rána uplete čepičky. Tak zítra se podíváme, jak se jí to povedlo.

2.den 1.5.2016

Počasí nám přeje, tak jsme celý den v lese.

Oběd : polévka, rajská omáčka, masové kuličky a kolínka

Večeře: holandský řízek s bramborovou kaší

3.den 2.5.2016

V Rokytnici je zima na ústupu. Celý den tam svítilo sluníčko a tak toho paní učitelky využily a děti byly celý den venku prozkoumávat okolí.

Ráno po snídani hledaly děti houbové skřítky a houby, bohužel je nenašly, tak jim babička z klubíčka jednu houbu donesla.

Oběd : polévka, rizoto s řepou a kyselou okurkou.

Večeře: kuře na paprice s houskovým knedlíkem.

4.den 3.5.2016

Dnes děti čekal celodenní výlet do Polska do Dinoparku ve Sklarzske Porebě. Po snídani vyrazily autobusem. Měli jsme krásné slunečné počasí, takže si to všichni parádně užili. Byli jsme i v 6D kině, stříkala tam na nás voda. Tentokrát jsme využili vše co zábavní park nabízel.  K obědu byl řízek s chlebem a k svačince oplatka s pitíčkem. Jen co jsme nastoupili do autobusu na zpáteční cestu, začalo pršet.  Po návratu jsme si pochutnali na bramborovou polévce.

5.den 4.5.2016

Dnes nám Krakonoš zatáhl oblohu a poslal déšť.Babička z klubíčka pro nás měla připravené úkoly

a také překvapení pro oslavence Vojtíka. Krásné narozeniny!!! Odpoledne si děti opravdu užily.

Oběd : polévka,  palačinky s marmeládou.

Večeře: pečené kuře, štouchané brambory.

6.den 5.5.2016

Blíží se den odjezdu. Začínáme balit. Odpoledne děti čekal ještě poklad a tak se ho vydaly hledat.

. Skřítek a jeho víla si s dětmi ještě pohráli a pak se vrátili zpět do lesa. Paní učitelky balí tašky a my si zatím hrajeme na hřišti u penzionu.

Oběd: polévka, zapečené těstoviny

Večeře: kuřecí steak a hranolky

7.den 6.5.2016 Návrat

V 9.00 hodin děti nastoupily do autobusu. U Školky by měly být cca 11.30 hodin.

Jinak paní učitelky fotí mnohem více fotek fotoaparátem. To co zatím vkládám je jen malá ochutnávka od paní uč. Terezky, přes paní učitelku Lenku, ke zpracování a na web. :-D